SSL Sertifikası

SSL Sertifikaları

section-shape

Positive SSL
 

$ 14.99 /Yıllık

Positive SSL Wildcard

$ 40.00 /Yıllık
  • SATIN AL
  • Hemen
  • DV
  • Sınırsız
  • 128/256 bit

Comodo SSL
 

$ 64.00 /Yıllık

Comodo EV SSL
 

$ 164.00 /Yıllık

Sıkça Sorulan Sorular

section-shape

SSL sertifikaları süresi olduğunda yenilenememektedir. Bu nedenle süresi dolan SSL sertifikalarınız için yeniden sertifika satın almanız gerekir.

Bu kullandığınız kontrol paneline göre değişmektedir. Çoğunlukla SSL sertifikası için özel IP gereklidir, ancak destekleyen tarayıcı ve web sunucularında SNI desteği ile özel IP gerekmeden de SSL kurulabilir.

Hayır bu bir zorunluluk değildir. Düz bir LAMP kurulumu yada LEMP kurulumu olan sunucularda da web servisinize SSL kurulabilmektedir.

Hayır, bu konuda yazılımınızda güncelleme yapmanız gerekir. Genellikle .htacsess üzerinden http’den https protokolüne yönlendirme olarak yapılır. Aynı anda 2 protokolü kullanacaksanız linklerinizi yazılımınızdan kendiniz düzenlemelisiniz.

Yeşil adres çubuğu olarak adlandırılan bu özellik sadece EV SSL hizmetinde yapılabilmektedir. Bunun dışında standart SSL sertifikalarında sadece yeşil https:// görünmektedir.

Sadece NESBİL’den alınmış SSL sertifikalarında geçerli olmak üzere SSL sertifikalarının kurulum desteği şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Hayır, SSL sertifikanızın süresi bittiğinde yeniden bir SSL sertifikası almanız gerekmektedir.