Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal İnternet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2018 yılında İstanbul’da kuruldu. 2011 yılında “Meşe Ajans” firması adı altında bugüne kadar hizmet veren, kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Sekiz yılı aşkın süredir her seviyeden, her ölçekten bizi tercih eden kullanıcılarımızdan edindiğimiz tecrübe ile Türkiye’nin her yerinde hizmet veren şirketimiz ağırlıklı olarak, Web Tasarım ve Web Programlama Çözümleri, E-Ticaret Çözümleri, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi ve Hosting Hizmetleri alanında hizmet sağlar. SYNC Bilişim, 2018 yılı itibari ile pazarda ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla 2018 ile beraber şirket alt yapısını ve ismini değiştirerek yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, Pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de Yazılım konusunda akla gelen ilk isimlerden olmayı hedeflemektedir. Yenilikleri ve ürettiği projeleri internet teknolojileri ile sektöre yön veren şirketimiz, yarının teknolojilerini bugünden kullanmanıza olanak sağlar.

Sağladığımız hizmetler arasında Alan Adı Tescil Hizmetleri, Kurumsal Mail ve Sunucu Hizmetleri, SSL Sertifika Satışı ve Kurulumu, Mobil Aygıtlar için İnternet Sitesi, Alışveriş Sitesi Tasarımı, E-Marketing Çözümleri, Mobil Uygulama Çözümleri ve Özel Proje ve Çözümleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktadır. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları konusunda da çok titiz davranmaktır.

Kısaca SYNC Bilişim, bilişim teknolojileri alanında maliyetlerinizi düşürüp, ürettiği teknolojiler ile işinize değer katarken, destek hizmeti alt yapısı ile iş sürekliliğini en üst düzeyde tutar. SYNC Bilişim olarak kaliteden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Şirketimizin bugünlere gelmesine ve yıllar içerisindeki gelişimine destek sağlayan eski ve yeni müşterilerimize teşekkür ederiz.


Misyonumuz


Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kaliteli biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.


Vizyonumuz


Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, Pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de Yazılım konusunda akla gelen ilk isimlerden olmaktır.