Ücretsiz Domain !

Yeni alan adı kayıt edecekler veya transfer işlemi gerçekleştirecek olan müşterilerimiz için yeni yılın ilk kampanyası olarak 1 yıl ücretsiz olarak domain veriyoruz! 2019 yılına sayılı günler kala, ilk kampanyamızı sizler için gerçekleştirmek istedik. com, net, org alan adlarında kampanya koşullarımızı ... Devamını Oku »


Tüm Alan Adı Uzantılarında İndirim Fırsatı !

Yeni alan adı kayıt edecekler için .com, .net, .org, .biz uzantıları başta olmak üzere toplam 30 domain uzantısında indirimimiz mevcuttur. İndirim çalışmalarımız sürmektedir. Yenileme ve Transfer hizmetlerinde de indirimlerimiz çok yakın zamanda açıklanacaktır. Kampanya Bitiş Tarihi: 31.12.2018 Bizi tercih ettiğiniz için ... Devamını Oku »


BTK Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgemiz Onaylandı

  Hosting firmaları için gerekli olan yer sağlayıcı belgemizi aldık.   T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yer sağlayıcı faaliyet belgemiz onaylandı. 5651 sayılı Kanunun “Yer Sağlayıcının Yükümlülükleri” başlıklı 5. Maddesinin 6. Fıkrasında yapılan değişiklikle birlikte yer ... Devamını Oku »


Bireysel Hosting Paketimizde %38 İndirim!

Açılışımıza Özel olarak Bireysel hosting "BAŞLANGIÇ" paketimizde %38 İndirim yapılmıştır. İndirimimizi kaçırmamanız adına Hosting menüsü altında ki Bireysel Hosting kısmından indirimli paketi inceleyebilirsiniz.

Kampanya Bitiş Tarihi: 30.11.2018

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.